Sportur wygrywa w barażu o 3 ligę z Radymnem

Sportur Team Gmina Łańcut wygrywa w pierwszym meczu barażowym o III ligę!
Sportur - Żagiel 3:0 (25:17, 25:18, 25:14)
MVP Spotkania: cała drużyna Sportur

Zwycięstwo 3:0 nad drużyną Żagiel Radymno występującą od lat w wyższej lidze nie przyszło nam jednak łatwo. Do połowy 1 seta utrzymywała się niewielka przewaga doświadczonej ekipy z Radymna, kiedy jednak włączyliśmy "drugi bieg" udało nam się odskoczyć i bezpiecznie dowieść przewagę do końca. Podobnie było w secie nr 2, tu również wyrównana walka punkt za punkt toczyła się tylko przez chwilę. Dzięki dobrej zagrywce i udanym obronom oraz błędom przyjezdnych, odskoczyliśmy z wynikiem na bezpieczny dystans. Bardzo wysoką skuteczność mieli nasi atakujący: Jasiek Jucha, Piotrek Nazimek i Hubert Trojnar. Na boisku wychodziło nam niemal wszystko,a do tego udawało nam się unikać prostych błędów. Set 3 od początku zdominowała nasza drużyna, która była w tym meczu monolitem. Szybko odskoczyliśmy na 5:2 i systematycznie powiększaliśmy przewagę. Zawodnicy zmianowi, którzy pojawili się na boisku nie zawiedli i utrzymali wysoki poziom. Zwycięstwo w pierwszym meczu nic nam jednak nie rozstrzyga, dziś o godz. 16.00 w Radymnie czeka nas bowiem mecz rewanżowy. Czeka nas zdecydowanie trudniejsze spotkanie i jego wynik jest nie do przewidzenia.
Z niecierpliwością będziemy oczekiwać wieści z Radymna, mecz odbędzie się o godzinie 16.00

Warto zaznaczyć, że spotkanie odbywało się w bardzo dobrej atmosferze i pomimo wysokiej stawki meczu zawodnicy obu drużyn zachowywali się wzorowo. Bezbłędna była też praca sędziów, których niemal się nie zauważało, co w meczu siatkówki oznacza ich świetną pracę.

Na meczu pojawili się też goście: prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Siatkówki pan Robert Dworak, prezes Anilany Rakszawa Eugeniusz Boho, trenerzy innych zaprzyjaźnionych siatkarskich drużyn i nasi wierni kibice, którzy nam bardzo pomagają w każdym spotkaniu. Dziękujemy i prosimy o więcej:)