Skład III ligowego zespołu Sportur Gmina Łańcut na sezon 2017/2018

7 października o godz. 18.00 w Sędziszowie Młp. z drużyna Sportur Gmina Łańcut zadebiutuje w III lidze meczem z PZL Sędziszów. Nasi przeciwnicy rok temu występowali na parkietach II ligi, my natomiast graliśmy w IV. Kto okaże się lepszy w tym meczu? Spadkowicz czy debiutant? Już w sobotę się dowiemy. Trzymajcie z nas kciuki. W naszej drużynie nastąpiło kilka zmian w składzie i w tym sezonie zagramy w następującym zestawieniu:

Do drużyny przybyli: Bartosz Uchman (Salos Rzeszów), Marcin Romanik i Paweł Fujarowicz (obaj Grom Rozbórz Długi), Jakub Michno i Jan Kordas (wychowankowie)
Z drużyny ubyli: Michał Skawiński (roczna przerwa-kontuzja), Sebastian Koceniak.

Rozgrywający: Marcin Bujak, Wojciech Surmacz.
Przyjmujący:  Hubert Trojnar, Piotr Nazimek, Piotr Pudło, Marcin Romanik, Paweł Bem, Krzysztof Fryń.
Środkowi: Przemysław Kołodziej, Marcin Magryś, Jakub Michno, Paweł Fujarowicz, Jan Kordas.
Atakujący: Jan Jucha, Przemysław Tajchman,  Bartosz Uchman, Hubert Falger.
Libero: Łukasz Nazimek, Michał Gaweł, Mateusz Michno.

Prezes Klubu: Marcin Kisała
Trener: Adam Maryniak